بهترین انیمه های 2023

در دوره های گذشته انیمه فقط یک محتوای خاص بود که مورد علاقه تعداد انگشت شماری از افراد بود، با این حال، در این روزگار نه تنها توسط اکثر افراد تماشا می شود، بلکه در سراسر جهان ساخته و طرفداران بسیار زیادی را برای خود به دست آورده است و اکنون می توانید از طیف گسترده ای از عناوین انیمه در پلتفرم های مختلف مانند Netflix، Crunchyroll، Hulu و غیره لذت ببرید.

هر ساله صدها انیمه در ژاپن منتشر می شود و تقریباً همزمان در سراسر جهان توزیع می شود. اما برای کسانی که شاید کمی از دنیای انیمه ها دور باشند و شناخت کافی برای انتخاب آنها نداشته باشند؛ ما قصد داریم تا در این مقاله به معرفی ۳۰ تا از بهترین انیمه های ۲۰۲۳ بپردازیم و هر کدام از آنها را خلاصه و کوتاه بررسی کنیم تا بتوانید بیشتر با آنها آشنا شوید

تابلو انیمه ای

Onimai: I’m Now Your Sister

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

پخش از ابتدای سال 2023، Onimai: I’m Now Your Sister! یکی از بهترین انیمه های سال نامیده می شود. این اقتباس از مجموعه مانگای کمدی قطعه‌ای از زندگی Nekotofu است که از سال 2018 در ماهنامه کامیک رکس پخش می‌شود. این ژانر با TS (Transexual) ترکیب شده است که در آن جنسیت شخصیت اصلی تغییر می‌کند. سریال انیمه Onimai: I’m Now Your Sister! توسط Studio Bind ساخته شده است که برای Mushoku Tensei نیز مشهور است. (30 تا از بهترین انیمه های 2023)

ماهیرو اویاما، یک Otaku NEET ( کسی که شغل یا کار خاصی ندارد ) است که با دارویی که خواهرش میهاری به او داده بود، تبدیل به یک دختر می شود. علاوه بر این، ماهیرو، که در ابتدا حدود 20 سال داشت، به دختری در سن دبیرستان تبدیل می شود. این انیمه به صورت کمدی نشان می دهد که چگونه زندگی ماهیرو به شدت تغییر می کند زیرا او با هویت خود مبارزه می کند و تشویق می شود تا با دیگران از جمله دوست ماهیرو، کاید هوزوکی و خواهرش مومیجی تعامل کند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Attack on Titan Final Season Part 3

Attack on Titan Final Season Part 3 آخرین قسمت از فصل چهارم برای پایان دادن به داستان بزرگ این سریال حماسی است که اعلام شده در سال 2023 پخش خواهد شد. نیمه اول فصل پایانی Attack on Titan قسمت 3 از 3 مارس 2023 شروع می شود. مجموعه اصلی مانگا نوشته Hajime Isayama انتشار خود را در سال 2009 آغاز کرد و در سال 2021 تکمیل شد.

در پارت ۲ فصل ۴ که چند وثت قبل پخش شد ما شاهد پیشروی ارن و تخریب زمین ها و کشتار دسته جمعی او بودیم که اکنون دوستان و افرادی که قبلا به او نزدیک لودند در تلاش هستند تا به هر قیمتی جلوی پیشروی او را بگیرند و او را شکست دهند. قسمت قبلی آن نیز که در ابتدای سال ۲۰۲۲ پخش شد که شامل ۱۲ قسمت بود. با پیشروی داستان، اسرار بیشتری درباره پس‌زمینه تایتان‌ها فاش می‌شود. بیایید ببینیم نتیجه سرنوشت ارن و چه اتفاقی برای جهان می افتد!

پخش: در نیم سال دوم ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۴

Spy x Family Season 2

Spy x Family، یکی از موفق‌ترین سریال‌های انیمه‌ای که در سال گذشته عرضه شد، در اوایل اکتبر سال 2023 بازمی‌گردد. مانگای جاری Tatsuya Endo توسط بسیاری از خوانندگان در Shonen Jump+ و دیگر دوستداران مانگا در سراسر جهان به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است. Spy x Family فصل 2 به دنبال جاسوس Loid Forger، قاتل ماهر همسر جعلی او، Yor و دختر بامزه او Anya است.

پخش: از اکتبر ۲۰۲۳

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean

JoJo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean، جدیدترین قسمت از سری انیمیشن های مدرن و قابل توجه ماجراجویی دارک-فانتزی، همچنان به عنوان یک عنوان کلیدی در سال 2023 ادامه دارد. 12 قسمت اول در دسامبر 2021 در نتفلیکس پخش شد. پس از آن 12 قسمت دیگر در نتفلیکس در پاییز سال 2022 منتشر شد و با سی و هشتمین قسمت در دسامبر به اوج خود رسید. بخش آخر شامل قسمت 25-38 از ژانویه از تلویزیون شروع می شود.

قسمت پایانی Stone Ocean به دنبال جولین کوجو و یارانش است که به دنبال محل اختفای انریکو پوچی برای بازگرداندن پدرش جوتارو کوجو هستند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Vinland Saga Season 2

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

برخی از انیمه های ژاپنی بنا به دلایلی در بین طرفداران خارجی محبوبیت بیشتری نسبت به ژاپنی ها دارند. Vinland Saga که اولین فصل از سری انیمیشن خود را در سال 2019 آغاز کرد، یکی از بهترین انیمه های مدرن برای بسیاری از دوستداران انیمه بین المللی است. 24 قسمت در فصل قبل توسط استودیو Wit ساخته شده است و پس از آن Vinland Saga فصل 2 از ژانویه 2023 شروع خواهد شد. فصل جدید توسط استودیوی انیمیشن Mappa تولید می شود که همچنین مسئولیت Jujutsu Kaisen، Attack of Titan The Final و فصل آخر Chainsaw Man را بر عهده دارد.

انیمه ماجراجویی حماسی کاراکتر تورفین، پسر بزرگترین جنگجو را دنبال می کند. او در جستجوی سرزمین فانتومی به نام وینلند، در فصل دوم با موضوع حماسه کفاره و نجات به دنبال معنای زندگی خود می گردد.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

The Angel Next Door Spoils Me Rotten

The Angel Next Door Spoils Me Rotten در سال 2023 اقتباس خواهد شد که به عنوان یکی از 10 رمان جذاب در سال 2022 معرفی شده است. مجموعه رمان توسط Saekisan نوشته شده و توسط Hanekoto تصویرگری شده است. اقتباس مانگا نیز از ابتدای سال 2022 منتشر شده است.

انیمه کمدی رمانتیک، بر پسر دبیرستانی آمنه فوجیمیا تمرکز دارد که به تنهایی زندگی می کند. داستان از آنجا شروع می شود که او با یک دختر به نام ماهیرو شینا آشنا می شود که در همسایگی او زندگی می کند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Oyukiumi no Kaina – Kaina of the Great Snow Sea

Oyukiumi no Kaina، که به معنای Kaina of the Great Snow Sea است، یک انیمه کاملا جدید است که از ژانویه 2022 در بلوک +Ultra تلویزیون فوجی پخش می شود. این سریال بر اساس مجموعه مانگای اصلی نوشته شده توسط Tsutomu Nihei است که او نیز شناخته شده است. این انیمه علمی تخیلی به مناسبت چهلمین سال تاسیس Polygon Pictures ساخته شده و توسط هیرواکی آندو کارگردانی شده است که شاهکار اخیر او Ajin: Demi-Human است.

این انیمه در یک دنیای پسا آخرالزمانی است که در آن تنها تعداد انگشت شماری از مردم می توانند به دلیل گسترش دریای بزرگ برفی زنده بمانند. قهرمان داستان کاینا که بالای تنماکو زندگی می کند که از ریشه تا بالای درختان غول پیکر اوربیتال امتداد دارد، با دختری لیلیها که از زمین آمده است ملاقات می کند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Tokyo Revengers Christmas Showdown Arc (Season 2)

Tokyo Revengers Christmas Showdown Arc فصل دوم داستان علمی تخیلی ژاپنی با مضمون یانکی است که قرار است در سال 2023 پخش شود. این فصل از مجموعه مانگای کن واکویی که از سال 2017 در مجله هفتگی شونن پخش می شود،پس از فصل اول که از ۲۴ قسمت در سال ۲۰۲۱ تشکیل شده است، اقتباس شده است.

پس از Bloody Halloween فصل اول، فصل بعدی وارد یک فاز داستانی جدید می شود. بیایید ببینیم چه اتفاقی برای تاکمیچی می افتد و چه کسی به تازگی به باند توکیو مانجی می پیوندد!

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Record of Ragnarok II (Season 2)

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

انیمه فانتزی اکشن Record of Ragnarok با فصل دوم خود با عنوان Record of Ragnarok II در سال 2023 پخش می شود. این انیمه برگرفته از مجموعه مانگای اصلی که از فصل اول 2017 سریال ماهانه کامیک Zenon پخش شد است. سریال توسط Graphinica ساخته شده است. فصل دوم فقط در نتفلیکس در سراسر جهان پخش می شود.

این سریال فوق العاده نبرد راگناروک بین 13 انسان بزرگ تاریخ بشریت و 13 خدای قدرتمند را به تصویر می کشد. Record of Ragnarok II بر روی شخصیت های جدیدی مانند Raiden Tameemon، Buddha، Jack the Ripper، Hercules، Shiva، Zerofuku تمرکز دارد.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Bungo Stray Dogs Season 4

Bungo Stray Dogs به عنوان یکی از موفق ترین سریال های انیمه پلیسی در دوران مدرن شناخته می شود که تعداد زیادی در سراسر جهان آن را دوست دارند. این فیلم به عنوان سریال مانگا توسط نویسنده کافکا آساگیری و تصویرگر سانگو هاروکاوا شروع شد و از سال 2012 در مجله ماهانه مانگا ژاپنی Young Ace پخش شد. این انیمه اقتباسی توسط Bones از سال 2016 ساخته شده است و فصل آخر و چهارم آن در راه است.

داستان از جایی شروع می شود که یک یتیم 18 ساله به نام آتسوشی ناکاجیما درگیر آژانس کارآگاه مسلح می شود که متشکل از افرادی است که دارای قدرت های ماوراء طبیعی هستند. شخصیت های مختلفی با نام های غول های ادبی ژاپنی مانند Osamu Dazai و Doppo Kunikida در آنجا حضور دارند. آنها علیه برخی سازمان های جنایتکار از جمله مافیای بندر که توسط ریونوسکه آکوتاگاوا رهبری می شود، درگیری دارند.انیمه اکشن و رازآلود شامل حوادثی پر از تعلیق و صحنه های نبرد جذاب بین آنهاست. اعضای آژانس کارآگاه مسلح با حوادث جدی مربوط به دولت در مواجهه با سازمان های متخاصم در فصل 4 برخورد می کنند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

In/Spectre Season 2

In/Spectre Season 2 یک انیمه مورد انتظار است که در سال 2023 منتشر شد. مانند فصل اول آن شامل 12 قسمت پخش شده در سال 2020، فصل دوم عاشقانه مدرن و مجموعه انیمه های رازآلود بر اساس مجموعه رمانی با همین عنوان نوشته کیو شیرودایرا از سال 2011 ساخته شده است که از سال 2015 به صورت مجموعه ای مانگا نیز ساخته شده است.

فصل دوم نیز همانند فصل قبل توسط Brain’s Base تولید شده است. In/Spectre داستان یک دانشجو و قهرمان زن کوتوکو ایواناگا و دوستش کورو ساکوراگاوا را روایت می‌کند که با حوادث ماوراء طبیعی مقابله می‌کنند.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Spy Classroom

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

کلاس جاسوسی یکی از موردانتظارترین مجموعه‌های انیمه جدید اقتباس‌شده از مجموعه‌های لایت‌نوول محبوب در سال ۲۰۲۳ است. این مجموعه بر اساس رمان لایت‌نوول با موضوع جاسوسی نوشته تاکماچی و تصویرگری توماری از سال ۲۰۲۰ ساخته شده است. برای اولین بار به یک سری مانگا توسط Kaname Seu از سال 2020 و اقتباس انیمه آن به تازگی توسط یک استودیوی انیمه ژاپنی Feel ساخته شده است.

«کلاس جاسوسی» در جهان پس از پایان بزرگترین جنگ جهانی در ۱۰ سال پیش اتفاق می‌افتد، جایی که جنگ سایه‌ای که جاسوسان پشت آن درگیر هستند هنوز ادامه دارد. داستان ماجراجویی یک سازمان جاسوسی مخفی به نام توموشیبی را معرفی می کند که شامل هشت دختر و رهبر جاسوس ماهر کلاوس است. اعضای توموشیبی ماموریت‌های غیرممکن را تحت جنگ اطلاعاتی توسط جاسوسان انجام می‌دهند و از اصول «مهم نیست چقدر دروغ نیاز است، مهم نیست، همه را فریب دهید»، پیروی می کنند .

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Kubo Won’t Let Me Be Invisible

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

مانگای عاشقانه و کمدی قابل توجه Kubo Won’t Let Me Be Invisible در سال 2023 اولین انیمه اقتباسی آن بود. پخش سریال آن در Weekly Young Jump از سال 2019 با استقبالی مدرن همراه شده است. طرفداران مانگای شیرین و خنده دار نوشته Nene Yukimori نیز از سال 2020 در پلتفرم انتشار مانگا آنلاین رو به رشد Shonen Jump+ پخش شده است. سری جدید انیمه توسط Pine Jam ساخته شده است که مسئول دیگر سریال های محبوب رام کام Gamers! بود.

Kubo Won’t Let Me Be Invisible بر زندگی مسالمت آمیز یک پسر دبیرستانی جونتا شیرایشی و همکلاسی اش ناگیسا کوبو تاکید دارد. جونتا همه جا و در حضور معلمان و همکلاسی ها بسیار ساکت است، با این حال، فقط ناگیسا به راحتی حضور او را احساس می کند. داستان مملو از قسمت‌های دل‌انگیز و برشی از زندگی با دو شخصیت بامزه و دوستان و خانواده‌هایشان است.

پخش: از ژانویه ۲۰۲۳

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc (Season 3)

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc یکی از موردانتظارترین فصل های بعدی سریال ماجراجویی دارک-فانتزی فوق العاده موفق از زمان تایید تولید آن در 22 فوریه بوده است. این فصل قرار است از آوریل 2023 پخش شود.

این فیلم توسط استودیوی مشهور Ufotable و همچنین فصل اول در سال 2019، انیمه فیلم Mugen Train در سال 2020 و فصل دوم Entertainment District Arc در سال 2021-2022 ساخته شده است. سری انیمه Demon Slayer برای مدتی ادامه خواهد داشت زیرا تعداد زیادی جلد وجود دارد که هنوز در مجموعه مانگا اقتباس نشده اند.

به دنبال قهرمان داستان تانجیرو کامادو و خواهر کوچکش نزوکو، Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Swordsmith Village Arc نبردهای قدرتمندتری بین شیاطین دوازده کیزوکی و شمشیرزنان هاشیرا را به تصویر می کشد. به طور خاص، فصل سوم بر روی میتسوری کانروجی،مویچیرو توکیتو، میست هاشیرا و لاو هاشیرا تمرکز دارد.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

Jujutsu Kaisen Season 2

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

برای بسیاری از طرفداران انیمه در سراسر جهان، فصل دوم Jujutsu Kaisen فانتزی دارک، یک انیمه برجسته در سال 2023 است. پس از فصل اول متشکل از 24 قسمت پخش شده در سال های 2020-2021 و انیمه پرطرفدار Jujutsu Kaisen 0. جدیدترین فصل که در پایان سال 2021 منتشر شد، دنباله ماجراجویی یوجی ایتادوری را ارائه می‌کند که شامل داستان گذشته گوجو و حادثه شیبویا است. مبارزات هیجان انگیزتر و درام های جذاب در قسمت آینده در انتظار شما هستند. مانگای اصلی نوشته Gege Akutami در Weekly Shonen Jump به آرامی اجرا می شود.

پخش: از جولای ۲۰۲۳

Bleach: Thousand-Year Blood War Part 2

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

بسیاری از طرفداران از انتشار قسمت جدید مجموعه انیمیشن Bleach که با 13 قسمت از اکتبر تا دسامبر 2022 پخش شد خوشحال شدند. قسمت دوم Bleach: Thousand-Year Blood War قرار در تابستان 2023 پخش شد که توسط استودیو Pierrot ساخته شده است. در فصل آخر جنگ خون هزار ساله وارد فاز داستانی جدیدی می شود. انتظار می رود که Bleach همچنان در مرکز توجه دوستداران انیمه جهانی باشد.

پخش: از جولای ۲۰۲۳

Mushoku Tensei Season 2

Mushoku Tensei که با نام Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation نیز شناخته می شود، کاندیدای قوی برای بهترین انیمه در سال 2023 است. سری محبوب رمان نوشته Rifujin na Magonote و تصویرگری Shirotaka در سال 2014 شروع شد که در نوامبر 2022 تکمیل شد که اولین انیمه اقتباسی با 23 قسمت در سال 2021 ساخته شد.

انیمه isekai و فانتزی با کیفیت ساخته شده توسط استودیو Bind مرد بیکار 34 ساله ای را دنبال می کند که به عنوان پسر جوانی به نام Rudeus Greyrat در دنیای isekai تناسخ پیدا می کند. فصل قبل بر آغاز داستان بزرگ شدن او تمرکز دارد و فصل دوم جدید ماجراجویی او را دنبال می کند تا به دنبال پدر و مادر ناپدید شده اش پس از فاجعه کیهانی بگردد. علاوه بر شخصیت‌های فرعی اصلی موجود، شخصیت‌های جذاب‌تری نیز در فصل دوم موشوکو تنسی وجود دارند.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Classroom of the Elite Season 3

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

در مارس 2022، تولید فصل‌های بعدی انیمه محبوب Classroom of the Elite بر اساس رمان اصلی آن که از سال ۲۰۱۵ منتشر شد اعلام شد. فصل اول اقتباسی با 12 قسمت در سال 2017 بود.

فصل دوم قرار در جولای 2022 پخش شد و فصل سوم در سال 2023 کل قسمت First Year Arc و همچنین فصل اول را پوشش می‌دهد که با 14 جلد اول سری رمان‌ها مطابقت دارد.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Rurouni Kenshin

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

انیمه کلاسیک معروف Rurouni Kenshin با تم سامورایی به عنوان یک مجموعه انیمیشن کاملاً جدید که اولین بار در دسامبر 2021 معرفی شد شناخته می شود. در Aniplex Online Fest در سپتامبر 2020 فاش شد که در سال 2023 با یک تریلر رسمی منتشر خواهد شد. سریال قبلی انیمه از سال 1996 تا 1998 پخش شد که شامل 94 قسمت است که توسط Studio Gallop و Studio Deen ساخته شده است. نسخه جدید سری انیمیشن Rurouni Kenshin توسط Liden Films تولید شده است که قرار است انیمه های مورد انتظار دیگری مانند Tokyo Revengers: Christmas Showdown و Insomniacs After School را برای سال 2023 منتشر کند.

در آغاز دوره میجی (۱۸۶۸-۱۹۱۲)، ماجراجویی اکشن تاریخی تحت سلطه کنشین هیمورا، یک شمشیرزن افسانه ای است که به عنوان قدرتمندترین قاتل در اواخر دوره ادو شناخته می شد. او تصمیم می گیرد دیگر کسی را نکشد و در سفر در سراسر کشور به دنبال راهی برای زندگی مسالمت آمیز است. او شروع به برقراری رابطه با یک قهرمان به نام کائورو کامیا، یک یتیم با روحیه یاهیکو میوجین و یک مبارز پرشور سانوسوکه ساگارا می کند.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Dr. Stone Season 3

دکتر استون به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های مانگا و انیمه‌های علمی-تخیلی ماجراجویی در روزهای مدرن، در وب‌سایت‌های مختلف انیمیشن آنلاین در سطح جهانی تماشا شده است. مجموعه مانگای اصلی آن با قسمت 232 در مارس 2022 پس از پخش سریال در Weekly Shonen Jump به مدت پنج سال تکمیل شد. تاکنون 2 فصل جاری و یک برنامه تلویزیونی ویژه با عنوان دکتر استون: ریوسوی در مجموعه انیمه وجود دارد و پس از آن فصل 3 دکتر استون در سال 2023 منتشر شده است. فصل سوم با عنوان دکتر استون: دنیای جدید به دو قسمت تقسیم می شود که در حال پخش است.

فصل سوم داستان پس از Stone Wars دوم و ظهور شخصیت جدید ریوسوی نانامی را به تصویر می‌کشد. اگرچه سری مانگا به پایان بزرگ خود رسید، اما به نظر می رسد که سریال انیمه هنوز به پایان نرسیده است.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World!

داستان جدیدی از سری KonoSuba در بهار 2023 با عنوان KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World!. قبلاً اعلام شده بود که فصل سوم آن در حال ساخت است. جدای از فصل سوم، یک سریال اسپین آف KonoSuba: An Explosion on This Wonderful World! همراه خواهد داشت. این برگرفته از رمان‌ با همین عنوان نوشته ناتسومه آکاتسوکی و تصویرگری کورونه میشیما در سال 2014 است. برخلاف فصل اول و دوم ساخته‌شده توسط استودیو دین، استودیوی دیگری مسئولیت تولید اسپین‌آف و فصل سوم را بر عهده دارد.

داستان گذشته دختر جوانی را روایت می کند که در آرزوی قدرتمندترین طلسم انفجار است. همانطور که می دانید، او مگومین است، اولین شخصیت اصلی که در داستان اصلی KonoSuba به حزب کازوما پیوست. این حماسه مگومین همچنین بر YunYun، دیگر Arch Wizard از Crimson Magic Clan تمرکز می کند.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

Mashle

مانگای موفق هفتگی Shonen Jump که شهرت خوبی از بین خوانندگان بین المللی به دست آورده است، آماده ساخت انیمه های اقتباسی آنها هستند. Mashle یکی از سریال های مورد انتظار است که در سال 2023 پخش می شود. این سریال در دسته بندی فانتزی و ماجراجویی قرار گرفته و از سال 2020 در پرفروش ترین مجله مانگا و توسط Hajime Komoto نوشته شده است. اقتباس توسط A-1 Pictures ساخته شده است.

Mashle در دنیایی است که همه از جادو استفاده می کنند و هر کسی کهدر جادو بهتر باشد به حساب خواهد آمد. این انیمه بر روی پسر جوانی به نام Mash Burnedead متمرکز است که به هیچ وجه توانایی استفاده از جادو را ندارد اما برای مدت طولانی عضله ای قوی ساخته و قدرتش را بهبود بخشیده است. او با ثبت نام در آکادمی سحر و جادو ایستون، که در آن بسیاری از دانش آموزان نخبه جادویی ثبت نام می کنند، تنها با قدرت عضلانی خود، دنیایی را که تحت سلطه جادو است به چالش می کشد.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage (Season 2)

خوشبختانه، انیمه فانتزی موفق مورد علاقه کودکان و بزرگسالان در سال 2023 به عنوان فصل دوم با عنوان Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage پخش می شود. رتبه بندی پادشاهان با پخش 23 قسمت در سال های 2021-2022 شروع شد که از مجموعه مانگای سوسوکه توکا که از سال 2017 در Manga Hack پخش شد، اقتباس شده بود.

انیمه Ranking of Kings سیستم رتبه بندی سلسله مراتبی را معرفی می کند که در آن پادشاهان جهان به ترتیب قدرت و رفاه رتبه بندی می شوند. بوجی، قهرمان داستان و اولین شاهزاده پادشاهی Bosse، رویای تبدیل شدن به پادشاه شماره یک در جهان را دارد، اگرچه چالش های زیادی برای غلبه بر آن دارد: او ناشنوا و کوچکتر از حد معمول به دنیا آمد در حالی که والدینش غول پیکر هستند. Ranking of Kings: Treasure Chest of Courage داستانی ناشناخته با مضمون شجاعت را روایت می کند که بر شاهزاده شجاع بوجی، دوست سایه او Kage و سایر افراد اطرافشان تمرکز دارد. تابلو شاسی انیمه

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

The Duke of Death and His Maid Season 2

سریال محبوب کمدی عاشقانه انیمه The Duke of Death and His Maid در سال 2023 بازمی گردد. از زمانی که فصل اول آن با 12 قسمت در سال 202 پخش شد، نظرات مثبت زیادی از طرفداران انیمه دریافت کرد. مجموعه مانگای اصلی نوشته Koharu Inoue به تازگی پس از پخش سریالی در Sunday Webry به مدت پنج سال با شهرت خود در ماه مه 2022 تکمیل شد. فصل دوم جدید نیز همانند فصل قبل توسط J.C.Staff ساخته شده است.

قسمت‌های بعدی با تمرکز بر قهرمان داستان دوک، خدمتکارش آلیس لندروت و خانواده و دوستانش است که با رمانتیک و فانتزی آمیخته شده‌اند.

پخش: از جولای ۲۰۲۳

In Another World with My Smartphone Season 2

In Another World with My Smartphone یک انیمه Naro-kei است که با isekai و ماجراجویی ترکیب شده است. این داستان برگرفته از رمان با همین عنوان است که از سال 2013 توسط نویسنده پاتورا فویوهارا در پلتفرم انتشارات آنلاین ایجاد شده توسط کاربر Shosetsuka ni Naro آغاز شده است، که مجموعه رمان های فیزیکی آن با تصویرگر Eiji Usatsuka از سال 2015 منتشر شده است. فصل اول مجموعه انیمیشن ساخته شده توسط Production Reed در سال 2017 پخش شد و پس از آن فصل دوم توسط J.C.Staff در بهار 2023 ساخته شد.

In Another World with My Smartphone درباره یک دانش آموز 15 ساله دبیرستانی Touya Mochizuki است که توسط خدا به دنیایی خیالی منتقل می شود. او زندگی دوم خود را در آنجا با گوشی هوشمندی که از دنیای واقعی آورده شده است و قدرت های جادویی نامحدودی که هر هفت عنصر جادویی را کنترل می کنند، آغاز می کند. او علاوه بر اولین همراهانش، دوقلوهای Silhoueska، به سراسر جهان سفر می کند و چندین شخصیت را به مهمانی خود اضافه می کند.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

The Apothecary Diaries

The Apothecary Diaries، یکی از امیدوارکننده‌ترین سریال‌های بر اساس رمان در حال حاضر است که در سال ۲۰۲۳ به صورت انیمه منتشر می شود. مجموعه رمان ناتسو هیوگا که سری سازی خود را در شوستسوکا نی نارو در سال 2011 آغاز کرد، از سال 2017 به صورت اقتباسی مانگا ساخته شد. و سرانجام اقتباس انیمه 2023 از سری رمان در راه است. تولید انیمه به طور مشترک توسط Toho Animation Studio و OLM انجام می شود.

داستان در یک امپراتوری خیالی به سبک چینی که به عنوان رمز و راز، فانتزی و عاشقانه طبقه بندی می شود، در مورد مائومائو، دختر جوانی است که ربوده شده و به عنوان یک دختر خدمتکار به یک قصر امپراتوری فروخته می شود. او دانش عمیقی در مورد داروها به ویژه سموم دارد و پس از حل معمای بیماری ناتوان کننده شاهزاده، توجه خواجه زیبای جینشی را به خود جلب می کند که به او اجازه می دهد موارد مختلف را حل کند.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Undead Unluck

مجموعه جدیدی از انیمه اقتباس شده از مانگای محبوب که در مشهورترین مجله مانگای ژاپنی Weekly Shonen Jump اقتباس شده است، اخیراً بسیاری از طرفداران انیمه در هر فصل از آن لذت زیادی می برند. Undead Unluck یکی از انیمه های امیدوارکننده ای است که در سال 2023 پخش شد و بر اساس مانگای یوشیفومی توزوکا منتشر شد که از ژانویه 2020 منتشر شد. اولین انیمه اقتباسی از Undead Unluck است که همچنین توسط دیوید ساخته شده است. مانند Fire Force و JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind.

Undead Unluck بر ترکیب منحصر به فرد یک دختر بسیار بدشانس فوکو ایزومو و یک مرد جاودانه وحشی اندی تمرکز می کند. او یک منکر است که دارای یک توانایی ماوراء طبیعی به نام Unluck است که برای هر کسی که او را لمس کند بدشانسی می آورد. پدر و مادرش و افراد زیادی به دلیل توانایی او جان خود را از دست دادند. از طرف دیگر، توانایی اندی به عنوان یک نگاتور به نام Undead شناخته می شود که با ظرفیت فوق العاده ای که برای بهبودی دارد به نامیرایی او پی می برد. این انیمه خارق العاده ماجراجویی اکشن هیجان انگیز آنها را با کمدی دنبال می کند.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Frieren: Beyond Journey’s End

بسیاری از طرفداران مانگا مشتاقانه منتظر اقتباس انیمه ای از مانگا ماجراجویی فانتزی دراماتیک Frieren: Beyond Journey’s End هستند که در سپتامبر 2022 معرفی شد. مانگای ژاپنی از زمانی که پخش آن در سال 2020 آغاز شد که توسط کانهیتو یامادا نوشته شده و توسط تسوکاسا آبه تصویر شده است. این مجموعه انیمه قرار است در پاییز 2023 پخش شود.

این انیمه از این نظر منحصر به فرد است که داستانی را پس از پیروزی قهرمان بر پادشاه شیطان متمرکز می کند، در حالی که بسیاری از سریال های ماجراجویی دیگر داستان بزرگ شدن یک قهرمان را تا زمانی که شیطان را شکست می دهد، توصیف می کنند. یک دختر به نام جن فریرن، که بیش از ۱۰۰۰ سال زندگی کرده است، پس از اینکه قهرمان هیمل، جنگجوی کوتوله آیزن و کشیش هیتر، پادشاه شیطان را شکست داد، ماجراجویی یک دهه خود را به پایان می رساند. داستان دوباره زمانی شروع می شود که او ۵۰ سال بعد با حزب ملاقات می کند.

پخش: پاییز ۲۰۲۳

Pluto

انیمیشنی که تمام دنیا منتظر آن بودند در شرف تولد است. پلوتون، مجموعه مانگای نائوکی اوراساوا بر اساس The Greatest Robot on Earth، بخشی از Astro Boy اوسامو تزوکا، قرار است در سال 2023 به طور انحصاری در نتفلیکس پخش شود. سریال اصلی مانگا توسط نائوکی اوراساوا نوشته شده است، که او همچنین برای Monster و Century Boys مشهور است.. این استودیو توسط M2 Studio ساخته شده است، یک استودیوی انیمه که توسط Masao Maruyama تأسیس شده است، که استودیوهای معروف دیگری Madhouse و Mappa را نیز ایجاد کرده است.

این مجموعه اکشن علمی تخیلی که در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد، جایی که روبات‌ها با انسان‌ها همزیستی می‌کنند، Gesicht، یک ربات کارآگاه، و Atom، یک ربات پسر را دنبال می‌کند که معمای یک سری قتل‌های عجیب را دنبال می‌کنند.

پخش: در سال ۲۰۲۳

Insomniacs After School

بهترین انیمه های ۲۰۲۳

افراد بیشتری در سراسر جهان اخیراً به انیمه‌های ژاپنی با مضمون مدرسه علاقه‌مند شده‌اند و تعداد زیادی سریال‌های باکیفیت برش از زندگی و کمدی رمانتیک در سال 2023 در انتظار آنها هستند. Insomniacs After School مجموعه مانگای اوجیرو با همین عنوان که از سال 2019 در Weekly Big Comic Spirits منتشر می شود، اولین انیمه اقتباسی توسط Liden Films در سال 2023 ساخته شده است.

فیلم Insomniacs After School در دبیرستانی در Nanao، Ishikawa، داستان دو پسر و دختر را روایت می کند. داستان از زمانی شروع می شود که آنها در حین آماده سازی جشنواره مدرسه با یکدیگر ملاقات می کنند.

پخش: از آوریل ۲۰۲۳

سینما تابلو

یک دیدگاه برای “30 تا از بهترین انیمه های 2023”

  1. Wow, wonderful weblog layout! How lengthy have you been running
    a blog for? you make blogging look easy. The full glance of your site is great, let alone the content material!
    You can see similar here ecommerce

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درحال بارگذاری ...
پشتیبانی از طریق واتساپ