تابلو شاسی چیست؟

تابلو شاسی چیست؟

تابلو شاسی ابزاری چوبی بوده که جنس ام دی اف دارد، این تابلوها نیاز به قاب ندارند و اثر چاپی بر روی یک طرف آن الصاق می شود. قابلیت برش تخته شاسی در ابعاد دلخواه، مزیتی است که بکارگیری آن را در مکان های مختلف آسان ساخته است، همچنین قیمت تابلو شاسی نسبت به سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار پایین تر می باشد.

جابجایی آسان و قابلیت نصب ساده شاسی از دیگر مزایای این سازه ی زیبای دکوراسیون داخلی است.


خرید آنلاین تخته شاسی

گسترش فضای مجازی و امکان بهره گیری از فروشگاه های مجازی، مزیتی است که خرید و فروش آسان، سریع، کم هزینه و مناسب تر را فراهم کرده است. فروشگاه اینترنتی سینما تابلو در این راستا امکان خرید آنلاین تابلو شاسی ها را فراهم کرده است. این امر انتخاب بهتر کاربران و رضایت آن ها را از خرید شاسی به همراه دارد. همچنین امکان ارایه طرح از مشتریان برای چاپ تابلو در سینما تابلو فراهم گردیده است.

در فروشگاه اینترنتی سینما تابلو امکان تعیین ابعاد دلخواه برای طرح های مختلف فراهم شده است. با استفاده از خرید آنلاین شاسی در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی نمایید.


تابلو تخته شاسی هدیه بدهید!

اگر به دنبال هدیه ای شیک و ماندگار برای دوستان و آشنایان خود هستید، ما به شما تابلو تخته شاسی را پیشنهاد می دهیم. برای تولد یا هدیه برای خانه نو و مراسم شاد باش و .. تابلوها گزینه مناسبی محسوب می شوند. در ضمن تابلو قیمت و هزینه مناسبی داشته و امکان تهیه آن در ابعاد مختلف وجود دارد. با خرید و اهدای تابلو تخته شاسی به دیگران لذت هدیه دادن به دیگران را تجربه نمایید.


قیمت تابلو تخته شاسی

مبنای قیمت گذاری در مورد تخته شاسی ها، ابعاد انتخابی مشتریان است. قیمت نهایی شاسی متناسب با ابعاد است. با این وجود تابلو شاسی از ابزارهای ارزان و شیک برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود. استفاده از فروشگاه های آنلاین برای تهیه شاسی، در هزینه و قیمت نهایی تاثیر داشته و هزینه و زمان شما را مدیریت می کند.

در مجموعه سینما تابلو چاپ شاسی با کیفیت، با قیمت مناسب عرضه می شود. با بهره گیری از فروشگاه اینترنتی سینما تابلو با قیمت مناسب شاسی با کیفیت را تهیه نمایید.


تابلو تخته شاسی مشاهیر

یکی از طرح های زیبا برای شاسی، استفاده از تصاویر شخصیت های مشهور برای زیباسازی دکوراسیون داخلی است. شخصیت های سیاسی یا هنرمندان و بازیگران، الگوی های مناسبی برای درج بر روی شاسی و نمایش در مکان های مختلف می باشند. در فروشگاه سینما تابلو تصاویر شخصیت های مشهور، هنرمندان، بازیگران و … برای مخاطبان گردآوری شده است. البته مشتریان می توانند طرح های شخصیت های محبوب خود را به صورت سفارشی نیز به مجموعه سینما تابلو تحویل داده و تابلوی زیبا را در سریعترین زمان ممکن تحویل گیرند.


تابلو تخته شاسی عزیزانتان

استفاده از تصاویر شخصی عزیزان همواره روشی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بوده که افراد با دیدن آن ها لذت برده اند. روش های قدیمی نظیر استفاده از چاپ عکس های معمولی، دیگر کارایی لازم را نداشته و افراد برای تصاویر عزیزان خود امروزه بیشتر به سراغ روش های نوین تر نظیر استفاده از شاسی رفته اند. زیبایی چاپ بدست آمده بر روی شاسی و مانگاری و دوام بالای تصویر در این روش، از مزایای تابلو تخته شاسی می باشد.


خرید تابلو برای منزل

استفاده از تابلوها در منازل بسیار کاربردی است، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و سایر مکان های یک منزل را می توان با استفاده از تابلوها آذین بندی کرد. شما اگر تمایل به داشتن دکوراسیون داخلی زیبا دارید، بدون شک نیازمند استفاده از تابلو ها برای این امر هستید. تصاویر زیبای مناظر و یا استفاده از تصاویر شخصیت ها و هنرمندان و یا تصاویر خطوط زیبا و آیه های قرآن و … می تواند الگوهای مناسبی برای تابلوها باشند. تصاویر شخصی و خاطره انگیز نیز می تواند در تابلوها برای منازل بکار روند.

تابلوها برای زیباسازی محیط کاری نیز مناسب هستند، استفاده از تابلو در محیط اداری و رسمی می تواند حالت خسته کنندگی محیط را از بین برده و انرژی و شور و نشاط را در کارمندان القا کند. این امر در افزایش بازدهی مجموعه کارمندان بسیار تاثیرگذار است.


سفارش اینترنتی شاسی در سینما تابلو

شما برای خرید انواع طرح های شاسی می توانید از خدمات فروشگاه اینترنتی سینما تابلو استفاده نمایید. حال آن که از طرح های آماده شده که از طریق فروشگاه معرفی می شوند، استفاده کنید یا طرح دلخواه خود را به واحد چاپی تحویل دهید.

پس از ثبت سفارش متناسب با ابعاد و پرداخت هزینه شاسی در کوتاه ترین زمان ممکن تابلو برای مشتریان ارسال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
باز کردن چت
سلام👋
چگونه می توانم کمک کنم؟